Hakkımızda

Beril Endüstriyel Ürünler Mühendislik Limited Şirketi, kurulduğu 1989 yılından bu zamana kadar, müşteri odaklı çalışmalarıyla sürekli gelişim içinde bulunmuş, çağdaş ve dinamik bir kadro oluşturarak ticaret hayatında saygın, güvenilir bir kurum olmayı başarmıştır.

Beril Endüstriyel Ürünler Mühendislik Limited Şirketi, müşterilerine kaliteyi sunmanın yanı sıra, verdiği teknik destekle de her zaman bir adım önde olmuş, kadrosunda yer alan profesyonel ve tecrübeli mühendislerle teknolojiyi yakından takip ederek faaliyetlerini sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Kalite Politikamız

Standartlara uygun ileri teknoloji kullanılarak üretilen,

Endüstriyel malzeme, kesici takim ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği malzemelerinin tedarikinin temini, zamamında ve ihtiyaçlar ölçüsünde müşterilere ulaştırılması.

Müşteri beklentilerinin ötesinde memnuniyetlerinin artırılması, İşletmemizin sürekli yeniliikçi, iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirerek insana ve çevreye saygılı, sektörde güvenilir, lider ve tercih edilen bir kuruluş olması firmamızın kalite politikasıdır.

Vizyonumuz

Sektörümüzde ileri teknoloji ürünleri ile Müşterilerimize farklı çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederek müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.